Międzynarodowa Giełda Grantodawców

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Grantodawców, która otworzy program tegorocznego Kongresu Inicjatyw Europy Wschodniej.

Proponujemy dynamiczną i swobodną formułę dzielenia się doświadczeniem metodą World Café. Przedstawiciele zgłoszonych organizacji będą mieli udostępnione miejsce – stoliki, przy których będą mogli promować swoje działania i rozmawiać z zainteresowanymi uczestnikami Giełdy i Kongresu. Giełda będzie moderowana przez animatorów kultury i wolontariuszy.

Cele:

  • Zaprezentowanie dobrych praktyk i ciekawych inicjatyw
  • Zawarcie nowego partnerstwa
  • Zapoznanie się z możliwościami finansowania

Korzyści:

  • Kontakt z ekspertami różnych sektorów i środowisk
  • Bezpłatne konsultacje projektów
  • Szeroka promocja działań aktywnych organizacji

Warunkiem uczestnictwa w Giełdzie jest wypełnienie załączonego FORMULARZU i przesłanie zgłoszenia do 30 lipca 2017 r. na adres kongres@lublin.eu z dopiskiem w tytule GIEŁDA.
Uczestnictwo jest bezpłatne.

Relacja z zeszłorocznej Międzynarodowej Giełdy Partnerów i Grantodawców 2016
Lublin

Projekt "Lublin i Rzeszów – współpraca i wykorzystanie szans rozwojowych" współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję