Kongres Współpracy Transgranicznej Lublin

ОРГАНІЗАТОРИ КОНГРЕСУ

МЕРІЯ МІСТА ЛЮБЛІН
ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
вул. Яна Гіласа 3, 20-109 Люблін
тел: +48 81 466 66 30
e-mail: kongres@lublin.eu

РЕЄСТРАЦІЯ
тел.: +48 81 466 66 30 (польська, англійська)
+48 81 466 66 32 (українська)
e-mail: rejestracja@lublin.eu

Marta Wójtowicz

КООРДИНАТОРКА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ОФІСУ
Марта Войтович
тел.: +48 81 466 66 31
e-mail: marta.wojtowicz@lublin.eu

Sylwia Sobiesiak-Zimny

КООРДИНАТОРКА ПРОГРАМНОГО ВІДДІЛУ
Сільвія Собесяк-Зимни
тел.: +48 81 466 66 41
e-mail: sylwia.zimny@lublin.eu

Justyna Targońska

БІРЖА ГРАНТОДАВЦІВ ТА ФОРМУ ПАРТНЕРІВ
Юстина Таргонська
тел.: +48 81 466 66 32
e-mail: justyna.targonska@lublin.eu

Roman Jaborkhel

ПРОСУВАННЯ ТА ЗМІ
Роман Яборкхель
тел.: +48 539 869 441
e-mail: roman.jaborkhel@lublin.eu

ПРОСУВАННЯ ТА ЗМІ
Анжеліка Суходоль
тел.: +48 81 466 66 40
e-mail: angelika.suchodol@lublin.eu

ПРОСУВАННЯ ТА ЗМІ
Пауліна Войцик
тел.: +48 81 466 66 40
e-mail: paulina.wojcik@lublin.eu

Agnieszka Kudela

САЙТ, ГРАФІКА
Агнешка Кудела
тел.: +48 81 466 66 41
e-mail: agnieszka.kudela@lublin.eu

СОЦІАЛЬНІ МЕДІА, САЙТ
Марина Калашлінська
тел.: +48 81 466 66 32
e-mail: maryna.kalashlinska@staz.lublin.eu

ПРОГРАМНА КОМАНДА
Jarosława Szewczuk

КУЛЬТУРА
Ярослава Шевчук
e-mail: jaroslawa.szewczuk@lublin.eu

Marta Sztandarska

СТРАТЕГІЯ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО
Марта Штандарська

e-mail: marta.sztandarska@lublin.eu

Jacek Jakubowski

СТРАТЕГІЯ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО
Яцек Якубовськи

e-mail: jacek.jakubowski@lublin.eu

Monika Król

СТРАТЕГІЯ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО
Моніка Круль

e-mail: monika.krol@lublin.eu

Anna Szadkowska-Ciężka

СОЦІАЛЬНА УЧАСТЬ
Анна Шадковська-Ценжка

e-mail: anna.szadkowska@lublin.eu

Agnieszka Malinowska

СОЦІАЛЬНА УЧАСТЬ
Агнешка Маліновська

e-mail: agnieszka.malinowska@lublin.eu

Paweł Skurski

КОМПЛЕКСНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ
Павел Скурськи

e-mail: pawel.skurski@lublin.eu

УПРАВЛІННЯ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ
Моніка Фіш

e-mail: mfisz@ztm.lublin.eu

УПРАВЛІННЯ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ
Рафал Тарнавські

e-mail: rtarnawski@ztm.lublin.eu

Перейти до вмісту