Propozycje programowe

Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej organizowany jest w procesie partycypacyjnym. W związku z tym co roku zachęcamy uczestników wydarzenia do zgłaszania propozycji dotyczących planowania programu kongresu.

Prosimy o wypełnienie FORMULARZA i przesłanie zgłoszenia do 15 czerwca 2017 na adres kongres@lublin.eu z dopiskiem w tytule PROPOZYCJE PROGRAMOWE.

Na spotkaniu Prezydium Rady Programowej Kongresu Inicjatyw Europy Wschodniej, które miało miejsce w dniu 22.05.2017 r., zostały wypracowane następujące standardy programowe do zaadoptowania w ramach wszystkich linii Kongresu:
  • linie programowe powinny składać się ze zróżnicowanych form pracy (np. panel, mini-wykład połączony z dyskusją, wystawa, wizyta studyjna, itp.);
  • moderatorami i prelegentami w jednym panelu nie powinny być równocześnie osoby z tej samej organizacji / instytucji / komórki organizacyjnej. Przedstawiciel lubelskiego środowiska najlepiej aby był moderatorem, co jednakże równocześnie zamknęłoby innym osobom z Lublina możliwość bycia panelistą;
  • w przypadku realizacji dyskusji panelowych skład panelistów powinien być maksymalnie zróżnicowany i składać się z przedstawiciela krajów Partnerstwa Wschodniego, przedstawiciela państw Unii Europejskiej (poza Polską), przedstawiciela z innego polskiego miasta. Wskazane jest, aby liczba uczestników panelu nie przekraczała 4 osób.
Lublin

Projekt "Lublin i Rzeszów – współpraca i wykorzystanie szans rozwojowych" współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję