Lublin
29 września - 1 października 2016
Lubelskie Centrum Konferencyjne

1. Wypełnij formularz rejestracyjny

W celu pomyślnej rejestracji niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Po prawidłowej rejestracji na Państwa adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa w Kongresie. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących rejestracji prosimy o kontakt elektroniczny na adres kongres@lublin.eu lub telefoniczny pod numerem +48 81 466 28 57 lub +48 81 466 28 59.

Formularz rejestracyjny będzie aktywny do dnia 18 września 2016 r. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zarejestrowanie się najpóźniej w tym dniu.

Osoby, potrzebujące imiennego zaproszenia na Kongres w celu uzyskania wizy proszone są o zarejestrowanie się najpóźniej do dnia 21 sierpnia 2016 r. Po tym terminie Biuro Organizacyjne nie będzie wystawiało zaproszeń wizowych.

PROSIMY O UZUPEŁNIANIE FORMULARZA REJESTRACYJNEGO W JĘZYKU POLSKIM.

Dane osobowe

Dane organizacji

Oficjalne zaproszenie dla uczestników

Travel


Lublin

Projekt "Lublin i Rzeszów – współpraca i wykorzystanie szans rozwojowych" współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję